Wisestra.com Hakkında

Wisestra.com Hakkında

Wisestra teknolojiyle oyun sektörünü bir araya getirip bu 2 kategoriyi güzelce harmanlayarak takipçilerine sunar.

Doğru bilgiyi en sade ve anlaşılır haliyle paylaşmayı ilke edinmiş olan wisestra.com’ un CEO’ su Batuhan YALIN insanları bilgiye en doğru, en hızlı şekilde ulaştıracak fikirler üzerine yoğunlaşır tüm Wisestra grubu kanal ve mecralarını bu amaç ve ilkeler doğrultusunda koordine eder. Ek bilgiler daha sonra eklenecektir.

“Wisestra” Bir “Yalın Yayıncılık” Yayınıdır.

Sahibi ve Genel Müdürü: Batuhan YALIN

İletişim:

İletişim için videolarımızın, incelemeler ve diğer makale bağlantılarımızın altına yorum atabilir veya E-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal İletişim: wisestra@gmail.com

Reklam iletişim için: wisestra@gmail.com

Wisestra.com’ da reklam görüşmeleri ve diğer taleplerde gerekli geri dönüş için kurumsal iletişim bilgilerinizi ve görevinizi detaylı olarak belirtmenizi önemle rica ediyoruz.

Genel Müdür: Batuhan YALIN

Yazı İşleri Müdürü: Eren YILDIZ

Editör:

Sosyal Ağ Yöneticisi:


#Not: Sitede yer alan bütün bilgi ve rehberlerin, tavsiyelerin, önerilerin kullanımından uygulayan kişiler sorumludur. Wisestra.com doğabilecek herhangi bir olumsuz durumda sorumluluk kabul etmemektedir. Site üzerindeki tüm içerik Wisestra.com’ a aittir ve kaynak göstermeden paylaşımı kesinlikle yasaktır ve yasal suçtur. Site içindeki tüm içerikleri düzenleme, kaldırma, veya değiştirme hakkına sahiptir. Tüm hakları saklı tutar.

Wisestra Genel Müdürü – Batuhan YALIN.